2020-08-10   06:25:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 24
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  19 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:06   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 24, 50m Brystsvømning Herrer  Finaler (7) 
Vejledende starttid 11:09 
Heat 1 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
196  Daniel Wetendorff Nielsen  2009  0959BB  KVIK    25m   
201  Mads Skriver  2009  0979BB  KVIK    25m   
172  Linus Reimer  2010  1025AF  KVIK    25m   
               
               

 
Heat 2 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
200  Emil Laurs Worsøe Tholstrup  2009  0963BB  KVIK    25m   
194  Mikkel Frank  2009  0989BB  KVIK    25m   
197  Oliver Blankholm  2009  0991BB  KVIK    25m   
199  Willum Sullivan Sommer  2009  0901BC  KVIK    25m   
192  William To Frederiksen  2010  1029AF  KVIK    25m   
198  Mads Hentzen  2010  1027AF  KVIK    25m   

 
Heat 3 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
287  Noah Nygaard  2008  0807AE  VEST    25m  1:12.38 
124  Gustav Holm  2009  0953AG  AIF    25m  1:03.28 
282  Mads Ulslev Parbst  2008  0871AD  VEST    25m  1:01.51 
123  Magnus Riis  2009  0939AF  AIF    25m  1:02.22 
136  Noah Kepser  2010  1031AE  AIF    25m  1:08.94 
195  William Winther Sørensen  2009  0997BB  KVIK    25m   

 
Heat 4 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
41  Florian Westarp Zornhagen  2009  0903AD  GSK    25m  57.07 
226  Lucas Lund Warner  2008  0893AL  KVIK    25m  52.43 
231  Micas Victor Løth Brandt  2008  0849AJ  KVIK    25m  52.35 
229  Mathias Hørsving  2008  0899AJ  KVIK    25m  52.38 
275  Cornelius K. Andreassen  2008  0885AE  VEST    25m  53.25 
62  Oscar G. Lopez Nielsen  2010  1039AD  GSK    25m  1:01.33 

 
Heat 5 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Nick Nielsen  2008  0861AH  SOLRØD    25m  48.73 
95  Gustavs Lopacinskis  2009  0967AA  FR.SUND    25m  48.23 
Oscaar Opperfelt  2008  0851AH  SOLRØD    25m  46.76 
38  Laurits Erichsen  2007  0717AI  RØNNE    25m  46.77 
96  Jacob Tykskov Marcussen  2006  0645AL  FR.SUND    25m  48.62 
233  Samuel Lourenco  2007  0761AM  KVIK    25m  48.89 

 
Heat 6 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
234  Stefan Birkhøj Kjærstad  2007  0797AE  KVIK    25m  46.44 
87  Jonathan van der Rijt  2007  0791AF  FR.SUND    25m  44.91 
291  Sebastian Egenhardt  2006  0655AA  VEST    25m  42.17 
Karl-Johan Brandt  2006  0689AR  SOLRØD    25m  44.00 
166  Philip Schou Christiansen  2006  0689AJ  KVIK    25m  46.27 
59  Jonathan V Ahm-Jantzen  2009  0949AA  GSK    25m  46.70 

 
Heat 7 (7) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
236  Thorkild Bjørn  2007  0739AE  KVIK    25m  38.11 
295  Carl Emil Ljungdahl  2006  0625AB  VEST    25m  35.48 
290  Casper Davidsen  1999  9979AA  VEST    25m  29.54 
288  Magnus Rasmussen  2006  0675AD  VEST    25m  33.92 
289  Rodi Cetinkaya  2006  0651AH  VEST    25m  36.86 
222  Herman Plehn Prehn  2007  0741AJ  KVIK    25m  41.16 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark