2020-08-10   07:20:32
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 25
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  19 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:06   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 25, 200m Frisvømning Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 11:30 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
271  Tilde Jespersen Trangbæk  2011  1122AB  VEST    25m   
210  Katinka Als Makne  2009  0922AH  KVIK    25m   
259  Laura Holg Jensen  2010  1066AE  VEST    25m   
133  Jensine Højmark Skaaning  2008  0844AO  AIF    25m   
261  Lissie Murphy  2010  1074AD  VEST    25m   
115  Olivia Maibøll Iversen  2009  0938AI  FR.SUND    25m   

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
270  Frederikke Krogdal Holse  2010  1006AJ  VEST    25m   
257  Ina Højsteen  2010  1068AB  VEST    25m  4:13.75 
263  Lucca Lundemoes  2009  0918BA  VEST    25m  3:45.80 
217  Thilde Jølver Rasmussen  2008  0878AH  KVIK    25m  3:46.74 
262  Liva-Silje Brobjerg Jensen  2009  0978AD  VEST    25m  4:47.50 
205  Emma Metasch Rueløkke  2009  0920BA  KVIK    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
283  Mille Therp  2009  0906AB  VEST    25m  3:28.56 
110  Kornelia Eg  2008  0888AC  FR.SUND    25m  3:25.47 
285  Sally Anna Usinger  2008  0898AR  VEST    25m  3:20.69 
253  Cornelia Matthesen  2009  0918AI  VEST    25m  3:22.68 
273  Caroline Stefansen  2009  0902AF  VEST    25m  3:25.49 
279  Lamia Taslicukur  2008  0842AK  VEST    25m  3:37.23 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
45  Nora Rosenkrantz  2010  1018AD  GSK    25m  3:10.00 
18  Caroline Milling  2009  0906AE  SOLRØD    25m  3:06.16 
153  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  2:53.74 
276  Esther Bang Laursen  2009  0926AC  VEST    25m  2:59.45 
111  Liv Emilie Ryberg  2007  0738AQ  FR.SUND    25m  3:08.42 
280  Luka Revitz  2008  0866AH  VEST    25m  3:12.18 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
204  Amanda Aidinian  2007  0792AJ  KVIK    25m  2:51.50 
278  Freja Kobbernagel  2008  0806AD  VEST    25m  2:44.02 
170  Sophie Harborg Fuchs  2007  0762AJ  KVIK    25m  2:42.04 
127  Emma Riis  2005  0546AG  AIF    25m  2:42.24 
119  Marie Munk  2008  0818AD  AIF    25m  2:45.01 
55  Vega Deneke Kure  2009  0994AB  GSK    25m  2:53.31 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
164  Mollie Kaustrup Lindemose  2007  0798AI  KVIK    25m  2:35.59 
86  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  2:22.31 
32  Mille Bergmann  2004  0408AR  RØNNE    25m  2:20.28 
300  Anna Blom Bygum  2006  0682AI  VEST    25m  2:21.35 
315  Agnes Højsteen  2007  0714AE  VEST    25m  2:31.92 
168  Smilla Hauge  2007  0798AM  KVIK    25m  2:37.68 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark