2020-08-10   08:39:03
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 3
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  18 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:12   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer  Finaler (11) 
Vejledende starttid 10:35 
Heat 1 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
116  Lucca Skov  2012  1272AB  FR.SUND    25m   
304  Filippa Kristoffersen  2010  1002AJ  VEST    25m  1:07.05 
213  Linea Skriver Fabricius  2009  0968AG  KVIK    25m  1:05.89 
309  Sofie Forsmark  2010  1004AJ  VEST    25m  1:06.75 
310  Sofie K. Kristensen  2010  1012AJ  VEST    25m  1:09.23 
               

 
Heat 2 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
306  Leonora Ottosen  2011  1120AC  VEST    25m  1:03.75 
70  Isabella Frederiksen  2011  1172AB  GSK    25m  1:00.43 
262  Liva-Silje Brobjerg Jensen  2009  0978AD  VEST    25m  57.42 
19  Carla Milling  2011  1120AD  SOLRØD    25m  1:00.08 
129  Frederikke Rasmussen  2009  0952AH  AIF    25m  1:00.64 
137  Sofie Nygaard Kofoed  2010  1062AF  AIF    25m  1:04.32 

 
Heat 3 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
33  Mila Schwarzenburg  2007  0718AP  RØNNE    25m  55.80 
71  Karla Bødiker  2012  1276AB  GSK    25m  55.73 
257  Ina Højsteen  2010  1068AB  VEST    25m  53.56 
133  Jensine Højmark Skaaning  2008  0844AO  AIF    25m  54.92 
106  Ellen Johanne Skovsgaard  2010  1006AG  FR.SUND    25m  55.75 
121  Ingrid Schultz  2010  1074AC  AIF    25m  56.74 

 
Heat 4 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
253  Cornelia Matthesen  2009  0918AI  VEST    25m  52.71 
205  Emma Metasch Rueløkke  2009  0920BA  KVIK    25m  51.95 
105  Alba Kunak  2010  1012AH  FR.SUND    25m  51.30 
66  Carmen Grønkjær Thomsen  2011  1170AB  GSK    25m  51.86 
259  Laura Holg Jensen  2010  1066AE  VEST    25m  52.70 
261  Lissie Murphy  2010  1074AD  VEST    25m  52.88 

 
Heat 5 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
Amalie Vogt Monberg  2010  1062AD  SOLRØD    25m  49.16 
263  Lucca Lundemoes  2009  0918BA  VEST    25m  47.93 
53  Lisa Koerver Schmidt  2009  0916AB  GSK    25m  45.91 
330  Clara Johansen  2008  0872AH  RØNNE    25m  47.17 
120  Helena Fritz Larsen  2007  0792AO  AIF    25m  48.05 
61  Asta Kruse Enemærke  2010  1016AB  GSK    25m  50.08 

 
Heat 6 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
122  Thea Fritz Larsen  2009  0928AB  AIF    25m  45.45 
110  Kornelia Eg  2008  0888AC  FR.SUND    25m  44.77 
45  Nora Rosenkrantz  2010  1018AD  GSK    25m  44.48 
51  Ann-Louise Schledermann  2009  0964AC  GSK    25m  44.62 
46  Thilde Bødiker  2009  0924AH  GSK    25m  44.87 
109  Caroline Lindberg  2007  0702AS  FR.SUND    25m  45.76 

 
Heat 7 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
34  Sofie Christiansen  2005  0558AV  RØNNE    25m  43.53 
18  Caroline Milling  2009  0906AE  SOLRØD    25m  42.58 
97  Julie Truelsen  2008  0854AE  FR.SUND    25m  42.38 
135  Mille Bækmark  2008  0824AL  AIF    25m  42.39 
14  Mathilde Rygaard Hansen  2008  0812AK  SOLRØD    25m  43.26 
302  Emma de Palo-Jonas  2008  0834AF  VEST    25m  44.23 

 
Heat 8 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
141  Sofia Tang  2008  0814AJ  KVIK    25m  41.53 
44  Ella Kruse Enemærke  2010  1006AB  GSK    25m  41.01 
56  Siena Serizawa  2008  0832AD  GSK    25m  40.78 
29  Jasmin Jansuk Rømer  2007  0784AJ  RØNNE    25m  41.00 
99  Lilja Skov  2007  0708AP  FR.SUND    25m  41.26 
130  Freja Johanna Kepser  2005  0544AS  AIF    25m  41.89 

 
Heat 9 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
128  Sofie Riis  2005  0536AG  AIF    25m  39.68 
31  Ida Sohn  2008  0822AD  RØNNE    25m  39.65 
10  Amanda L. Munch-Jensen  2005  0514AQ  SOLRØD    25m  38.55 
93  Ellen Lunn  2008  0884AE  FR.SUND    25m  39.26 
100  Line Appel  2007  0778AG  FR.SUND    25m  39.67 
12  Mathilde Lund  2004  0444BC  SOLRØD    25m  39.75 

 
Heat 10 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
23  Daniella Anderson  2006  0608AR  SOLRØD    25m  37.32 
68  Regitze Rosenkrantz  2006  0692AG  GSK    25m  35.98 
86  Emilie Pyndt Hansen  2004  0466AP  FR.SUND    25m  34.47 
313  Mikkeline H. Jacobsen  2007  0788AC  VEST    25m  35.45 
331  Sofia Levisen  2002  0258AE  SOLRØD    25m  36.00 
315  Agnes Højsteen  2007  0714AE  VEST    25m  37.62 

 
Heat 11 (11) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
43  Malouca Laura Bruun  2007  0714AF  GSK    25m  34.30 
89  Ida Lykke Wennicke  2001  0118AU  FR.SUND    25m  32.34 
159  Siv Reimer  2006  0688AI  KVIK    25m  31.90 
83  Sille Andersen  2003  0312AS  FR.SUND    25m  32.09 
16  Nicole Damhøj Andersen  2006  0674AN  SOLRØD    25m  33.65 
299  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  34.43 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  18 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:12 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark