2020-08-10   08:29:53
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Program for Brøndby Swim Cup 2020

Her vises alle stævnets startlister og programlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Seedede heat Løb 33
Seedede heat 
 
  Stævne navn  Brøndby Swim Cup 2020    Udskriftsdato  19 januar 2020   
  Stævne by  Brøndby    Udskriftstidspunkt  08:06   
  Arrangør  Vest-Brøndby         
  Bassin  25m         
  Stævne dato  18 januar 2020         
 
 
 
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer  Finaler (6) 
Vejledende starttid 14:06 
Heat 1 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
               
203  Alma Pedersen  2009  0934BB  KVIK    25m   
212  Lina Louardi  2009  0956AI  KVIK    25m   
214  Mille Mouritzen  2009  0918AK  KVIK    25m   
               
               

 
Heat 2 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
217  Thilde Jølver Rasmussen  2008  0878AH  KVIK    25m   
256  Ida Matthesen  2009  0946AC  VEST    25m  4:32.61 
30  Karla Bergmann  2007  0742AJ  RØNNE    25m  4:10.56 
54  Natalie Meyer  2009  0944AC  GSK    25m  4:16.96 
215  Mille Reimer  2008  0886AM  KVIK    25m   
213  Linea Skriver Fabricius  2009  0968AG  KVIK    25m   

 
Heat 3 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
211  Leonora Wahl-Brink  2007  0782AJ  KVIK    25m  4:04.48 
52  Maiken Stoel Nielsen  2009  0954AC  GSK    25m  4:00.22 
313  Mikkeline H. Jacobsen  2007  0788AC  VEST    25m  3:54.94 
202  Adia Brekling  2008  0802AI  KVIK    25m  3:58.78 
111  Liv Emilie Ryberg  2007  0738AQ  FR.SUND    25m  4:01.61 
273  Caroline Stefansen  2009  0902AF  VEST    25m  4:08.76 

 
Heat 4 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
170  Sophie Harborg Fuchs  2007  0762AJ  KVIK    25m  3:53.24 
56  Siena Serizawa  2008  0832AD  GSK    25m  3:36.32 
60  Liva Friche Christensen  2008  0848AF  GSK    25m  3:29.38 
46  Thilde Bødiker  2009  0924AH  GSK    25m  3:30.00 
153  Ingeborg Fleron Qvant  2007  0756AN  KVIK    25m  3:42.00 
51  Ann-Louise Schledermann  2009  0964AC  GSK    25m  3:53.81 

 
Heat 5 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
316  Sandra Bünsov Frederiksen  2007  0766AC  VEST    25m  3:23.19 
156  Laura Jørgensen  2007  0754AJ  KVIK    25m  3:18.24 
151  Freja Fyller Jacobsen  2007  0774AJ  KVIK    25m  3:14.06 
128  Sofie Riis  2005  0536AG  AIF    25m  3:15.73 
64  Ida Celine Sangstad Holst  2007  0716AF  GSK    25m  3:19.04 
14  Mathilde Rygaard Hansen  2008  0812AK  SOLRØD    25m  3:27.25 

 
Heat 6 (6) 
 
Nr.  Bane  Navn  Født  Licens  Klub    Bassin  Tid 
 
47  Mathilde Johansen  2007  0732AJ  GSK    25m  2:59.17 
294  Laika Usinger  2006  0636AV  VEST    25m  2:57.31 
301  Rikke Therp  2006  0628AF  VEST    25m  2:55.77 
22  Anne Sepstrup-Skjoldner  2005  0548AJ  SOLRØD    25m  2:56.93 
299  Maya Amstrup Riis  2007  0708AA  VEST    25m  2:57.51 
164  Mollie Kaustrup Lindemose  2007  0798AI  KVIK    25m  3:09.92 

 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  19 januar 2020 
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby  Udskriftstidspunkt  08:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner
IC Result Danmark