2021-12-03   05:20:23
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Startliste for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021

Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.

Stævneafsnit

Document
Entry List
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
9 50m Butterfly Men
SLO.SLO 26.36 Bor Vran-Benkovič 2007  (SLO) Koper (SLO) 9. 10. 2020
# ID Name Born Team Nat Entry time Status
1 123 Bor Vran-Benkovič 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 26.36
2 58 Sven Štembal 2007 Plavalni klub Ljubljana SLO 28.02
3 282 Matevž Kostanjevec 2007 Športno društvo Plavalna
akademija KURENT
SLO 28.24
4 223 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica SLO 29.05
5 249 Enej Šerjak 2007 Športno društvo Riba SLO 29.27
6 171 Marcel Metulj 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na
Koroškem
SLO 29.40
7 212 Matic Založnik 2007 Plavalni klub Velenje SLO 29.58
8 210 Miha Princl 2008 Plavalni klub Velenje SLO 30.44
9 121 Matjaž Blažeka 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO 30.49
10 266 Taj Majcen 2007 Športno društvo Delfin SLO 30.51
11 276 Vid Batagelj 2007 Plavalni klub Ajdovščina SLO 30.76
12 191 Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto
club Biser Piran
SLO 31.20
13 73 Nik Vučko Plavalni klub Ilirija 31.29
2008 SLO
14 182 Amadej Fink Plavalni klub Koper 31.36
2007 SLO
15 99 Maj Zalar Plavalni klub Olimpija 31.45
2007 SLO
16 41 Lun Ilar Plavalni klub Ljubljana 31.53
2007 SLO
17 267 Nikola Tin Kocič Športno društvo Delfin 31.64
2007 SLO
18 256 Mark Frolov Športno društvo Riba 32.09
2008 RUS
19 151 Vid Čujež Plavalni klub Neptun Celje 32.11
2008 SLO
20 181 Tibor Bržan Plavalni klub Koper 32.13
2007 SLO
21 33 Anže Lužnik Plavalni klub Radovljica 33.24
2007 SLO
22 269 Grega Ritonja Plavalni klub Zdravilišče Radenci 33.26
2007 SLO
23 199 Andraž Cencelj Plavalni klub Kamnik 33.39
2007 SLO
24 240 Gal Rogelj Športno društvo Riba 33.41
2007 SLO
25 147 Tian Zupanič Plavalni klub Neptun Celje 33.44
2007 SLO
26 219 Miha Polutnik Društvo vodnih športov POSEJDON 33.51
2008 SLO
27 146 Jakob Brodej Plavalni klub Neptun Celje 33.62
2007 SLO
28 42 Jure Jurkovič Plavalni klub Ljubljana 33.84
2007 SLO
29 180 Val Viler Plavalni klub Koper 33.86
2007 SLO
30 1 Denis Aljaž Plavalni klub Triglav Kranj 33.96
2008 SLO
31 10 Svit Oberč Plavalni klub Triglav Kranj 34.41
2007 SLO
32 148 Aljoša Vihernik Plavalni klub Neptun Celje 34.49
2008 SLO
33 215 Jan Kiker Društvo vodnih športov POSEJDON 34.58
2007 SLO
34 43 Marko Sever Plavalni klub Ljubljana 34.76
2007 SLO
35 126 Maks Podlesnik Plavalni klub Branik Maribor 34.95
2007 SLO
36 127 Jani Regvat Plavalni klub Branik Maribor 35.07
2008 SLO
37 12 Ažbe Jekovec Plavalni klub Triglav Kranj 35.38
2008 SLO
38 179 Danijel Gor Plavalni klub Koper 35.79
2008 SLO
39 36 Janez Kunčič Plavalni klub Radovljica 36.34
2008 SLO
40 226 Jaka Petek Plavalni klub Ribnica 36.43
2008 SLO
41 129 Nik Vrabl Plavalni klub Branik Maribor 36.49
2008 SLO
42 218 Aidan Ermenc Društvo vodnih športov POSEJDON 36.54
2008 SLO
43 213 Domen Lamot 2008 Plavalni klub Velenje SLO 38.66
44 21 Erazem Šmid 2008 Plavalni klub Triglav Kranj SLO 39.48
45 109 David Peček Danieli 2008 Plavalni klub Olimpija SLO 42.54
46 106 Jan Marjanovič 2007 Plavalni klub Olimpija SLO 47.56
47 54 Mai Borković 2008 Plavalni klub Ljubljana SLO
48 227 Tobija Čampa 2008 Plavalni klub Ribnica SLO
49 125 Alex Jaka Klampfer 2007 Plavalni klub Branik Maribor SLO
50 273 Teo Temlin 2008 Plavalni klub Zdravilišče Radenci SLO
2021-07-23 13:09:35 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner