2021-12-03   05:55:14
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Mostveno in posamicno DP za decke in deklice 2021

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Document
Results
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
Event 1, 400m Freestyle Men - Heat
SLO.SLO 4:11.99 Matjaž Krek Bašelj 2003  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Maj Šumi Branilovič 2007 Plavalni klub Radovljica 572 4:24.96 QA
50m: 31.91
100m: 1:05.34
(33.43)
150m: 1:38.57
(33.23)
200m: 2:12.44
(33.87)
250m: 2:45.73
(33.29)
300m: 3:19.21
(33.48)
350m: 3:52.34
(33.13)
400m: 4:24.96
(32.62)
2 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor 569 4:25.50 +0.54 QA
50m: 28.50
100m: 1:00.49
(31.99)
150m: 1:34.40
(33.91)
200m: 2:08.30
(33.90)
250m: 2:42.91
(34.61)
300m: 3:17.51
(34.60)
350m: 3:51.92
(34.41)
400m: 4:25.50
(33.58)
3 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija 510 4:35.39 +10.43 QA
50m: 29.86
100m: 1:03.18
(33.32)
150m: 1:38.70
(35.52)
200m: 2:13.61
(34.91)
250m: 2:49.20
(35.59)
300m: 3:24.57
(35.37)
350m: 4:00.38
(35.81)
400m: 4:35.39
(35.01)
4 Svit Popovič 2007 Športno društvo Riba 483 4:40.33 +15.37 QA
50m: 30.06
100m: 1:03.76
(33.70)
150m: 1:39.28
(35.52)
200m: 2:15.37
(36.09)
250m: 2:52.29
(36.92)
300m: 3:29.21
(36.92)
350m: 4:05.50
(36.29)
400m: 4:40.33
(34.83)
5 Enej Šerjak 2007 Športno društvo Riba 453 4:46.52 +21.56 QA
50m: 30.42
100m: 1:06.19
(35.77)
150m: 1:41.73
(35.54)
200m: 2:19.16
(37.43)
250m: 2:56.04
(36.88)
300m: 3:33.54
(37.50)
350m: 4:10.88
(37.34)
400m: 4:46.52
(35.64)
6 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana 451 4:46.94 +21.98 QA
50m: 32.59
100m: 1:08.86
(36.27)
150m: 1:45.02
(36.16)
200m: 2:21.90
(36.88)
250m: 2:58.35
(36.45)
300m: 3:35.76
(37.41)
350m: 4:12.40
(36.64)
400m: 4:46.94
(34.54)
7 Ian Franko 2007 Plavalni klub Ljubljana 448 4:47.52 +22.56 QA
50m: 33.17
100m: 1:09.89
(36.72)
150m: 1:46.34
(36.45)
200m: 2:23.34
(37.00)
250m: 2:59.92
(36.58)
300m: 3:36.33
(36.41)
350m: 4:12.82
(36.49)
400m: 4:47.52
(34.70)
8 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica 431 4:51.16 +26.20 QA
50m: 31.74
100m: 1:07.74
(36.00)
150m: 1:44.64
(36.90)
200m: 2:21.54
(36.90)
250m: 2:59.31
(37.77)
300m: 3:36.71
(37.40)
350m: 4:14.75
(38.04)
400m: 4:51.16
(36.41)
9 Blaž Peršin 2008 Plavalni klub Ilirija 420 4:53.66 +28.70 QB
50m: 33.60
100m: 1:10.71
(37.11)
150m: 1:48.73
(38.02)
200m: 2:26.13
(37.40)
250m: 3:04.31
(38.18)
300m: 3:42.16
(37.85)
350m: 4:19.85
(37.69)
400m: 4:53.66
(33.81)
10 Blaž Jančar 2007 Plavalni klub Ilirija 416 4:54.72 +29.76 QB
50m: 33.47
100m: 1:10.40
(36.93)
150m: 1:47.62
(37.22)
200m: 2:25.57
(37.95)
250m: 3:03.94
(38.37)
300m: 3:41.51
(37.57)
350m: 4:19.46
(37.95)
400m: 4:54.72
(35.26)
11 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija 412 4:55.65 +30.69 QB
50m: 33.76
100m: 1:11.06
(37.30)
150m: 1:49.11
(38.05)
200m: 2:26.88
(37.77)
250m: 3:05.10
(38.22)
300m: 3:42.97
(37.87)
350m: 4:20.22
(37.25)
400m: 4:55.65
(35.43)
12 Žiga Pfajfar 2008 Plavalni klub Ratitovec Železniki 402 4:58.05 +33.09 QB
50m: 33.30
100m: 1:10.21
(36.91)
150m: 1:48.54
(38.33)
200m: 2:27.01
(38.47)
250m: 3:04.86
(37.85)
300m: 3:43.38
(38.52)
350m: 4:21.21
(37.83)
400m: 4:58.05
(36.84)
13 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško 398 4:59.01 +34.05 QB
50m: 33.55
100m: 1:11.17
(37.62)
150m: 1:49.79
(38.62)
200m: 2:28.02
(38.23)
250m: 3:06.09
(38.07)
300m: 3:44.29
(38.20)
350m: 4:22.57
(38.28)
400m: 4:59.01
(36.44)
14 Tim Škulj 2007 Športno društvo Riba 398 4:59.07 +34.11 QB
50m: 32.24
100m: 1:09.62
(37.38)
150m: 1:47.54
(37.92)
200m: 2:27.12
(39.58)
250m: 3:05.73
(38.61)
300m: 3:44.30
(38.57)
350m: 4:22.23
(37.93)
400m: 4:59.07
(36.84)
15 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija 397 4:59.39 +34.43 QB
50m: 32.94
100m: 1:10.34
(37.40)
150m: 1:48.63
(38.29)
200m: 2:27.28
(38.65)
250m: 3:05.99
(38.71)
300m: 3:44.42
(38.43)
350m: 4:22.75
(38.33)
400m: 4:59.39
(36.64)
16 Amadej Fink 2007 Plavalni klub Koper 395 4:59.90 +34.94 QB
50m: 31.76
100m: 1:08.17
(36.41)
150m: 1:46.23
(38.06)
200m: 2:24.68
(38.45)
250m: 3:03.78
(39.10)
300m: 3:42.21
(38.43)
350m: 4:22.57
(40.36)
400m: 4:59.90
(37.33)
17 Anže Lužnik 2007 Plavalni klub Radovljica 387 5:01.73 +36.77
50m: 33.26
100m: 1:10.85
(37.59)
150m: 1:48.88
(38.03)
200m: 2:27.36
(38.48)
250m: 3:07.29
(39.93)
300m: 3:46.41
(39.12)
350m: 4:25.53
(39.12)
400m: 5:01.73
(36.20)
18 Vid Batagelj 2007 Plavalni klub Ajdovščina 387 5:01.88 +36.92
50m: 34.26
100m: 1:12.15
(37.89)
150m: 1:50.35
(38.20)
200m: 2:29.16
(38.81)
250m: 3:07.95
(38.79)
300m: 3:47.18
(39.23)
350m: 4:25.41
(38.23)
400m: 5:01.88
(36.47)
19 Tibor Bržan 2007 Plavalni klub Koper 386 5:02.00 +37.04
50m: 33.00
100m: 1:10.32
(37.32)
150m: 1:49.02
(38.70)
200m: 2:27.87
(38.85)
250m: 3:07.55
(39.68)
300m: 3:46.89
(39.34)
350m: 4:25.35
(38.46)
400m: 5:02.00
(36.65)
20 Jure Jurkovič 2007 Plavalni klub Ljubljana 376 5:04.75 +39.79
50m: 33.61
100m: 1:11.29
(37.68)
150m: 1:51.06
(39.77)
200m: 2:30.77
(39.71)
250m: 3:11.41
(40.64)
300m: 3:50.85
(39.44)
350m: 4:29.65
(38.80)
400m: 5:04.75
(35.10)
21 Uroš Bursač 2007 Plavalni klub Ljubljana 374 5:05.18 +40.22
50m: 33.35
100m: 1:11.59
(38.24)
150m: 1:50.71
(39.12)
200m: 2:28.98
(38.27)
250m: 3:08.81
(39.83)
300m: 3:48.94
(40.13)
350m: 4:28.58
(39.64)
400m: 5:05.18
(36.60)
22 Nejc Gregorčič 2008 Plavalni klub Ilirija 366 5:07.61 +42.65
50m: 33.37
100m: 1:10.97
(37.60)
150m: 1:50.17
(39.20)
200m: 2:29.33
(39.16)
250m: 3:09.06
(39.73)
300m: 3:48.60
(39.54)
350m: 4:28.73
(40.13)
400m: 5:07.61
(38.88)
23 Matic Potnik 2008 Športno društvo Riba 363 5:08.27 +43.31
50m: 33.53
100m: 1:11.10
(37.57)
150m: 1:50.12
(39.02)
200m: 2:29.57
(39.45)
250m: 3:09.21
(39.64)
300m: 3:49.89
(40.68)
350m: 4:30.39
(40.50)
400m: 5:08.27
(37.88)
24 Mark Anej Lapuh 2007 Plavalni klub Kamnik 361 5:08.86 +43.90
50m: 35.15
100m: 1:15.34
(40.19)
150m: 1:53.89
(38.55)
200m: 2:34.31
(40.42)
250m: 3:12.99
(38.68)
300m: 3:52.36
(39.37)
350m: 4:31.08
(38.72)
400m: 5:08.86
(37.78)
25 Maksim Luskar 2008 Društvo vodnih športov POSEJD 329 5:18.57 +53.61
50m: 34.90
100m: 1:14.73
(39.83)
150m: 1:56.22
(41.49)
200m: 2:37.87
(41.65)
250m: 3:19.37
(41.50)
300m: 4:00.30
(40.93)
350m: 4:41.54
(41.24)
400m: 5:18.57
(37.03)
26 Ian Rodman Ponikvar 2008 Plavalni klub Ilirija 327 5:19.11 +54.15
50m: 35.49
100m: 1:15.00
(39.51)
150m: 1:56.43
(41.43)
200m: 2:38.45
(42.02)
250m: 3:19.51
(41.06)
300m: 4:00.19
(40.68)
350m: 4:41.17
(40.98)
400m: 5:19.11
(37.94)
27 Val Viler 2007 Plavalni klub Koper 323 5:20.43 +55.47
50m: 35.19
100m: 1:15.37
(40.18)
150m: 1:58.57
(43.20)
200m: 2:41.14
(42.57)
250m: 3:22.22
(41.08)
300m: 4:03.67
(41.45)
350m: 4:45.17
(41.50)
400m: 5:20.43
(35.26)
28 Andraž Terseglav 2008 Plavalni klub Radovljica 320 5:21.41 +56.45
50m: 36.53
100m: 1:16.90
(40.37)
150m: 1:58.55
(41.65)
200m: 2:39.27
(40.72)
250m: 3:20.81
(41.54)
300m: 4:02.63
(41.82)
350m: 4:42.65
(40.02)
400m: 5:21.41
(38.76)
29 Črt Grohar 2008 Športno društvo Riba 311 5:24.50 +59.54
50m: 34.28
100m: 1:12.75
(38.47)
150m: 1:53.43
(40.68)
200m: 2:35.11
(41.68)
250m: 3:17.31
(42.20)
300m: 3:59.86
(42.55)
350m: 4:42.46
(42.60)
400m: 5:24.50
(42.04)
30 Oskar Priteržnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 310 5:24.99 +1:00.03
50m: 36.26
100m: 1:17.28
(41.02)
150m: 1:58.93
(41.65)
200m: 2:40.09
(41.16)
250m: 3:21.95
(41.86)
300m: 4:03.85
(41.90)
350m: 4:46.15
(42.30)
400m: 5:24.99
(38.84)
31 Anžej Sedej 2007 Plavalni klub Olimpija 304 5:27.25 +1:02.29
50m: 36.67
100m: 1:17.50
(40.83)
150m: 1:58.38
(40.88)
200m: 2:39.92
(41.54)
250m: 3:21.51
(41.59)
300m: 4:03.67
(42.16)
350m: 4:46.32
(42.65)
400m: 5:27.25
(40.93)
32 Kristjan Smrkolj 2008 Športno društvo Riba 298 5:29.11 +1:04.15
50m: 34.28
100m: 1:14.37
(40.09)
150m: 1:57.21
(42.84)
200m: 2:40.52
(43.31)
250m: 3:23.35
(42.83)
300m: 4:06.02
(42.67)
350m: 4:49.95
(43.93)
400m: 5:29.11
(39.16)
33 Maks Podlesnik 2007 Plavalni klub Branik Maribor 291 5:31.72 +1:06.76
50m: 36.71
100m: 1:17.85
(41.14)
150m: 2:01.13
(43.28)
200m: 2:43.94
(42.81)
250m: 3:27.37
(43.43)
300m: 4:09.93
(42.56)
350m: 4:51.86
(41.93)
400m: 5:31.72
(39.86)
34 Ivo Rupnik 2008 Plavalni klub Ilirija 290 5:32.37 +1:07.41
50m: 38.73
100m: 1:21.30
(42.57)
150m: 2:04.43
(43.13)
200m: 2:47.00
(42.57)
250m: 3:28.82
(41.82)
300m: 4:10.85
(42.03)
350m: 4:52.37
(41.52)
400m: 5:32.37
(40.00)
35 Lan Vidović 2007 Plavalni klub Ilirija 289 5:32.69 +1:07.73
50m: 37.00
100m: 1:19.14
(42.14)
150m: 2:02.03
(42.89)
200m: 2:45.86
(43.83)
250m: 3:28.13
(42.27)
300m: 4:10.98
(42.85)
350m: 4:52.19
(41.21)
400m: 5:32.69
(40.50)
36 Miha Justin 2007 Plavalni klub Kamnik 288 5:32.94 +1:07.98
50m: 37.23
100m: 1:19.37
(42.14)
150m: 2:02.57
(43.20)
200m: 2:44.84
(42.27)
250m: 3:27.31
(42.47)
300m: 4:10.03
(42.72)
350m: 4:52.32
(42.29)
400m: 5:32.94
(40.62)
37 Matevž Vrhovnik 2007 Plavalni klub Kamnik 270 5:40.28 +1:15.32
50m: 36.19
100m: 1:17.47
(41.28)
150m: 1:59.18
(41.71)
200m: 2:42.57
(43.39)
250m: 3:26.33
(43.76)
300m: 4:10.78
(44.45)
350m: 4:55.28
(44.50)
400m: 5:40.28
(45.00)
38 Ožbej Smrečnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 237 5:55.17 +1:30.21
50m: 38.68
100m: 1:21.78
(43.10)
150m: 2:06.43
(44.65)
200m: 2:51.30
(44.87)
250m: 3:38.85
(47.55)
300m: 4:24.15
(45.30)
350m: 5:10.13
(45.98)
400m: 5:55.17
(45.04)
39 Dorian Mahnič Dobrovoljc 2007 Plavalni klub Olimpija 232 5:57.99 +1:33.03
50m: 37.48
100m: 1:21.15
(43.67)
150m: 2:07.74
(46.59)
200m: 2:54.72
(46.98)
250m: 3:41.05
(46.33)
300m: 4:28.52
(47.47)
350m: 5:15.30
(46.78)
400m: 5:57.99
(42.69)
40 Jakob Lun Brajnik 2008 Plavalni klub Olimpija 209 6:10.64 +1:45.68
50m: 37.47
100m: 1:22.22
(44.75)
150m: 2:10.49
(48.27)
200m: 2:58.66
(48.17)
250m: 3:46.92
(48.26)
300m: 4:35.65
(48.73)
350m: 5:25.26
(49.61)
400m: 6:10.64
(45.38)
Event official at: 23. 07. 2021 09:34:07
2021-07-23 12:17:31 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
Event 1, 400m Freestyle Men - A Final
4:11.99 Matjaž Krek Bašelj 2003  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Maj Šumi Branilovič 2007 Plavalni klub Radovljica 618 4:18.29
50m: 30.63
100m: 1:03.49
(32.86)
150m: 1:36.10
(32.61)
200m: 2:08.69
(32.59)
250m: 2:41.41
(32.72)
300m: 3:14.08
(32.67)
350m: 3:46.80
(32.72)
400m: 4:18.29
(31.49)
2 Jaka Gal Bezjak 2007 Plavalni klub Branik Maribor 604 4:20.28 +1.99
50m: 29.15
100m: 1:01.46
(32.31)
150m: 1:35.36
(33.90)
200m: 2:08.65
(33.29)
250m: 2:41.59
(32.94)
300m: 3:14.68
(33.09)
350m: 3:48.29
(33.61)
400m: 4:20.28
(31.99)
3 Filip Podobnik 2008 Plavalni klub Olimpija 599 4:21.05 +2.76
50m: 30.81
100m: 1:03.64
(32.83)
150m: 1:36.76
(33.12)
200m: 2:09.14
(32.38)
250m: 2:41.96
(32.82)
300m: 3:15.24
(33.28)
350m: 3:48.37
(33.13)
400m: 4:21.05
(32.68)
4 Svit Popovič 2007 Športno društvo Riba 503 4:36.59 +18.30
50m: 29.45
100m: 1:02.58
(33.13)
150m: 1:37.57
(34.99)
200m: 2:12.98
(35.41)
250m: 2:48.98
(36.00)
300m: 3:24.73
(35.75)
350m: 4:01.78
(37.05)
400m: 4:36.59
(34.81)
5 Lun Ilar 2007 Plavalni klub Ljubljana 480 4:41.04 +22.75
50m: 31.47
100m: 1:05.80
(34.33)
150m: 1:42.17
(36.37)
200m: 2:18.02
(35.85)
250m: 2:53.92
(35.90)
300m: 3:30.05
(36.13)
350m: 4:06.42
(36.37)
400m: 4:41.04
(34.62)
6 Enej Šerjak 2007 Športno društvo Riba 461 4:44.77 +26.48
50m: 29.86
100m: 1:05.29
(35.43)
150m: 1:41.43
(36.14)
200m: 2:18.61
(37.18)
250m: 2:55.35
(36.74)
300m: 3:33.39
(38.04)
350m: 4:10.38
(36.99)
400m: 4:44.77
(34.39)
7 Ian Franko 2007 Plavalni klub Ljubljana 461 4:44.83 +26.54
50m: 32.47
100m: 1:08.01
(35.54)
150m: 1:44.44
(36.43)
200m: 2:20.76
(36.32)
250m: 2:57.40
(36.64)
300m: 3:33.96
(36.56)
350m: 4:10.77
(36.81)
400m: 4:44.83
(34.06)
8 Lovro Ćirović 2008 Plavalni klub Ribnica 436 4:50.16 +31.87
50m: 31.47
100m: 1:06.38
(34.91)
150m: 1:43.51
(37.13)
200m: 2:21.41
(37.90)
250m: 2:58.05
(36.64)
300m: 3:36.17
(38.12)
350m: 4:13.71
(37.54)
400m: 4:50.16
(36.45)
Event official at: 23. 07. 2021 17:11:57
Event 1, 400m Freestyle Men - B Final
4:11.99 Matjaž Krek Bašelj 2003  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Amadej Fink 2007 Plavalni klub Koper 446 4:47.91
50m: 31.26
100m: 1:07.17
(35.91)
150m: 1:43.80
(36.63)
200m: 2:21.49
(37.69)
250m: 2:59.42
(37.93)
300m: 3:37.64
(38.22)
350m: 4:14.62
(36.98)
400m: 4:47.91
(33.29)
2 Erik Hudovornik 2007 Plavalni klub Ilirija 434 4:50.58 +2.67
50m: 32.34
100m: 1:08.81
(36.47)
150m: 1:46.04
(37.23)
200m: 2:23.80
(37.76)
250m: 3:01.25
(37.45)
300m: 3:38.82
(37.57)
350m: 4:16.02
(37.20)
400m: 4:50.58
(34.56)
3 Blaž Jančar 2007 Plavalni klub Ilirija 427 4:52.18 +4.27
50m: 32.90
100m: 1:09.35
(36.45)
150m: 1:47.30
(37.95)
200m: 2:24.65
(37.35)
250m: 3:02.36
(37.71)
300m: 3:39.61
(37.25)
350m: 4:16.64
(37.03)
400m: 4:52.18
(35.54)
4 Blaž Peršin 2008 Plavalni klub Ilirija 425 4:52.55 +4.64
50m: 34.00
100m: 1:10.77
(36.77)
150m: 1:48.97
(38.20)
200m: 2:26.10
(37.13)
250m: 3:04.02
(37.92)
300m: 3:41.76
(37.74)
350m: 4:18.90
(37.14)
400m: 4:52.55
(33.65)
5 Luka Ferenčak 2007 Plavalni klub Celulozar Krško 417 4:54.55 +6.64
50m: 33.53
100m: 1:10.98
(37.45)
150m: 1:48.82
(37.84)
200m: 2:27.19
(38.37)
250m: 3:04.66
(37.47)
300m: 3:42.34
(37.68)
350m: 4:19.15
(36.81)
400m: 4:54.55
(35.40)
6 Žiga Pfajfar 2008 Plavalni klub Ratitovec Železniki 402 4:58.00 +10.09
50m: 34.50
100m: 1:11.54
(37.04)
150m: 1:49.79
(38.25)
200m: 2:28.33
(38.54)
250m: 3:06.89
(38.56)
300m: 3:45.16
(38.27)
350m: 4:22.63
(37.47)
400m: 4:58.00
(35.37)
7 Nik Kocjan 2008 Plavalni klub Ilirija 395 4:59.86 +11.95
50m: 33.48
100m: 1:10.64
(37.16)
150m: 1:49.13
(38.49)
200m: 2:27.67
(38.54)
250m: 3:05.98
(38.31)
300m: 3:44.38
(38.40)
350m: 4:22.34
(37.96)
400m: 4:59.86
(37.52)
8 Tim Škulj 2007 Športno društvo Riba 388 5:01.58 +13.67
50m: 33.67
100m: 1:11.32
(37.65)
150m: 1:49.67
(38.35)
200m: 2:29.43
(39.76)
250m: 3:08.01
(38.58)
300m: 3:47.27
(39.26)
350m: 4:24.64
(37.37)
400m: 5:01.58
(36.94)
Event official at: 23. 07. 2021 17:11:57
2021-07-23 20:16:52 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
Event 2, 400m Freestyle Women - Heat
SLO.SLO 4:23.88 Janja Šegel 2001  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iza Bricelj 2008 Plavalni klub Olimpija 571 4:44.89 QA
50m: 32.76
100m: 1:07.93
(35.17)
150m: 1:44.12
(36.19)
200m: 2:21.25
(37.13)
250m: 2:58.39
(37.14)
300m: 3:34.38
(35.99)
350m: 4:10.70
(36.32)
400m: 4:44.89
(34.19)
2 Zara Podržavnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 533 4:51.52 +6.63 QA
50m: 32.25
100m: 1:09.04
(36.79)
150m: 1:46.12
(37.08)
200m: 2:22.65
(36.53)
250m: 3:00.41
(37.76)
300m: 3:37.48
(37.07)
350m: 4:15.01
(37.53)
400m: 4:51.52
(36.51)
3 Lorena Močiler 2008 Plavalni klub Ljubljana 490 4:59.85 +14.96 QA
50m: 33.30
100m: 1:10.02
(36.72)
150m: 1:48.24
(38.22)
200m: 2:27.29
(39.05)
250m: 3:05.82
(38.53)
300m: 3:44.99
(39.17)
350m: 4:23.16
(38.17)
400m: 4:59.85
(36.69)
4 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija 474 5:03.25 +18.36 QA
50m: 32.29
100m: 1:09.49
(37.20)
150m: 1:47.76
(38.27)
200m: 2:26.41
(38.65)
250m: 3:05.52
(39.11)
300m: 3:44.79
(39.27)
350m: 4:24.46
(39.67)
400m: 5:03.25
(38.79)
5 Vita Trtnik 2008 Plavalni klub Ilirija 471 5:03.83 +18.94 QA
50m: 34.43
100m: 1:11.84
(37.41)
150m: 1:50.31
(38.47)
200m: 2:28.95
(38.64)
250m: 3:07.81
(38.86)
300m: 3:46.88
(39.07)
350m: 4:25.73
(38.85)
400m: 5:03.83
(38.10)
6 Tjaša Lipoglavšek 2008 Plavalni klub Ilirija 463 5:05.59 +20.70 QA
50m: 33.15
100m: 1:10.37
(37.22)
150m: 1:48.87
(38.50)
200m: 2:28.13
(39.26)
250m: 3:07.89
(39.76)
300m: 3:48.19
(40.30)
350m: 4:27.41
(39.22)
400m: 5:05.59
(38.18)
7 Lana Poje Mihelič 2008 Plavalni klub Ribnica 458 5:06.66 +21.77 QA
50m: 33.99
100m: 1:11.61
(37.62)
150m: 1:50.11
(38.50)
200m: 2:29.07
(38.96)
250m: 3:08.63
(39.56)
300m: 3:48.53
(39.90)
350m: 4:28.62
(40.09)
400m: 5:06.66
(38.04)
8 Tara Gončin 2009 Športno društvo Riba 453 5:07.80 +22.91 QA
50m: 33.99
100m: 1:12.18
(38.19)
150m: 1:51.03
(38.85)
200m: 2:30.17
(39.14)
250m: 3:08.78
(38.61)
300m: 3:48.76
(39.98)
350m: 4:28.64
(39.88)
400m: 5:07.80
(39.16)
9 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica 453 5:07.83 +22.94 QB
50m: 35.37
100m: 1:13.50
(38.13)
150m: 1:52.58
(39.08)
200m: 2:31.83
(39.25)
250m: 3:10.87
(39.04)
300m: 3:50.85
(39.98)
350m: 4:30.69
(39.84)
400m: 5:07.83
(37.14)
10 Ema Tereza Pulko 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 452 5:07.96 +23.07 QB
50m: 33.06
100m: 1:10.92
(37.86)
150m: 1:49.73
(38.81)
200m: 2:29.18
(39.45)
250m: 3:09.47
(40.29)
300m: 3:49.99
(40.52)
350m: 4:30.24
(40.25)
400m: 5:07.96
(37.72)
11 Zala Mojsilović Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna akade 451 5:08.18 +23.29 QB
50m: 34.15
100m: 1:12.10
(37.95)
150m: 1:51.69
(39.59)
200m: 2:32.04
(40.35)
250m: 3:11.59
(39.55)
300m: 3:51.98
(40.39)
350m: 4:31.46
(39.48)
400m: 5:08.18
(36.72)
12 Tara Ðorđevič 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana 438 5:11.29 +26.40 QB
50m: 34.49
100m: 1:12.68
(38.19)
150m: 1:52.76
(40.08)
200m: 2:33.08
(40.32)
250m: 3:13.11
(40.03)
300m: 3:53.24
(40.13)
350m: 4:33.57
(40.33)
400m: 5:11.29
(37.72)
13 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 433 5:12.52 +27.63 QB
50m: 33.79
100m: 1:11.67
(37.88)
150m: 1:51.02
(39.35)
200m: 2:31.41
(40.39)
250m: 3:11.95
(40.54)
300m: 3:53.11
(41.16)
350m: 4:33.51
(40.40)
400m: 5:12.52
(39.01)
14 Ula Košeljnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 422 5:15.04 +30.15 QB
50m: 34.18
100m: 1:12.24
(38.06)
150m: 1:51.66
(39.42)
200m: 2:32.24
(40.58)
250m: 3:13.47
(41.23)
300m: 3:54.09
(40.62)
350m: 4:34.48
(40.39)
400m: 5:15.04
(40.56)
15 Ula Krištofelc 2008 Plavalni klub Ljubljana 403 5:20.02 +35.13 QB
50m: 34.63
100m: 1:13.83
(39.20)
150m: 1:54.50
(40.67)
200m: 2:36.33
(41.83)
250m: 3:17.61
(41.28)
300m: 3:59.34
(41.73)
350m: 4:40.34
(41.00)
400m: 5:20.02
(39.68)
16 Kaja Kovač 2008 Plavalni klub Ljubljana 397 5:21.50 +36.61 QB
50m: 35.29
100m: 1:15.88
(40.59)
150m: 1:57.97
(42.09)
200m: 2:40.71
(42.74)
250m: 3:21.84
(41.13)
300m: 4:03.04
(41.20)
350m: 4:44.27
(41.23)
400m: 5:21.50
(37.23)
17 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana 393 5:22.75 +37.86
50m: 36.19
100m: 1:16.53
(40.34)
150m: 1:57.28
(40.75)
200m: 2:38.36
(41.08)
250m: 3:19.74
(41.38)
300m: 4:01.63
(41.89)
350m: 4:43.31
(41.68)
400m: 5:22.75
(39.44)
18 Karin Korelc 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 387 5:24.21 +39.32
50m: 36.88
100m: 1:16.81
(39.93)
150m: 1:57.92
(41.11)
200m: 2:39.36
(41.44)
250m: 3:21.18
(41.82)
300m: 4:03.22
(42.04)
350m: 4:44.66
(41.44)
400m: 5:24.21
(39.55)
19 Veronika Savernik 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 382 5:25.72 +40.83
50m: 36.69
100m: 1:16.66
(39.97)
150m: 1:57.95
(41.29)
200m: 2:39.32
(41.37)
250m: 3:19.98
(40.66)
300m: 4:02.39
(42.41)
350m: 4:44.28
(41.89)
400m: 5:25.72
(41.44)
20 Klara Petrič 2009 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 382 5:25.77 +40.88
50m: 37.31
100m: 1:17.60
(40.29)
150m: 1:59.61
(42.01)
200m: 2:41.39
(41.78)
250m: 3:23.12
(41.73)
300m: 4:04.37
(41.25)
350m: 4:45.95
(41.58)
400m: 5:25.77
(39.82)
21 Ajda Peceli Janežič 2009 Plavalni klub Ljubljana 371 5:28.97 +44.08
50m: 35.62
100m: 1:14.69
(39.07)
150m: 1:55.01
(40.32)
200m: 2:35.85
(40.84)
250m: 3:18.99
(43.14)
300m: 4:02.52
(43.53)
350m: 4:46.13
(43.61)
400m: 5:28.97
(42.84)
22 Anja Bezlaj 2008 Plavalni klub Branik Maribor 362 5:31.62 +46.73
50m: 36.02
100m: 1:16.58
(40.56)
150m: 1:58.63
(42.05)
200m: 2:40.88
(42.25)
250m: 3:24.00
(43.12)
300m: 4:06.44
(42.44)
350m: 4:49.65
(43.21)
400m: 5:31.62
(41.97)
23 Sara Sever 2009 Športno društvo Riba 361 5:32.06 +47.17
50m: 38.79
100m: 1:19.45
(40.66)
150m: 2:01.01
(41.56)
200m: 2:43.57
(42.56)
250m: 3:27.38
(43.81)
300m: 4:10.77
(43.39)
350m: 4:52.76
(41.99)
400m: 5:32.06
(39.30)
24 Elina Bratina 2009 Plavalni klub Neptun Celje 357 5:33.27 +48.38
50m: 37.99
100m: 1:18.48
(40.49)
150m: 2:00.07
(41.59)
200m: 2:42.41
(42.34)
250m: 3:25.24
(42.83)
300m: 4:09.28
(44.04)
350m: 4:52.23
(42.95)
400m: 5:33.27
(41.04)
25 Tanja Čusak 2009 Plavalni klub Ilirija 343 5:37.48 +52.59
50m: 37.51
100m: 1:20.28
(42.77)
150m: 2:02.56
(42.28)
200m: 2:46.49
(43.93)
250m: 3:28.99
(42.50)
300m: 4:13.34
(44.35)
350m: 4:55.94
(42.60)
400m: 5:37.48
(41.54)
26 Lucija Vrhovac 2009 Plavalni klub Ljubljana 333 5:40.86 +55.97
50m: 38.15
100m: 1:20.55
(42.40)
150m: 2:03.05
(42.50)
200m: 2:46.28
(43.23)
250m: 3:30.23
(43.95)
300m: 4:14.62
(44.39)
350m: 4:58.18
(43.56)
400m: 5:40.86
(42.68)
27 Neja Breznik 2009 Plavalni klub Ljubljana 316 5:47.03 +1:02.14
50m: 37.64
100m: 1:21.33
(43.69)
150m: 2:05.68
(44.35)
200m: 2:51.05
(45.37)
250m: 3:35.14
(44.09)
300m: 4:19.96
(44.82)
350m: 5:04.50
(44.54)
400m: 5:47.03
(42.53)
28 Marija Grm 2009 Plavalni klub Ljubljana 313 5:48.04 +1:03.15
50m: 39.09
100m: 1:23.03
(43.94)
150m: 2:06.81
(43.78)
200m: 2:51.41
(44.60)
250m: 3:35.17
(43.76)
300m: 4:20.43
(45.26)
350m: 5:05.05
(44.62)
400m: 5:48.04
(42.99)
29 Tia Velkavrh Rebolj 2009 Športno društvo Riba 304 5:51.39 +1:06.50
50m: 39.45
100m: 1:23.35
(43.90)
150m: 2:08.61
(45.26)
200m: 2:53.40
(44.79)
250m: 3:38.98
(45.58)
300m: 4:24.77
(45.79)
350m: 5:09.65
(44.88)
400m: 5:51.39
(41.74)
30 Ana Herodež 2008 Plavalni klub Branik Maribor 297 5:54.31 +1:09.42
50m: 38.94
100m: 1:22.33
(43.39)
150m: 2:08.69
(46.36)
200m: 2:54.43
(45.74)
250m: 3:41.07
(46.64)
300m: 4:27.32
(46.25)
350m: 5:12.13
(44.81)
400m: 5:54.31
(42.18)
31 Metka Seifert 2009 Športno društvo Riba 292 5:56.34 +1:11.45
50m: 39.10
100m: 1:22.92
(43.82)
150m: 2:07.50
(44.58)
200m: 2:53.10
(45.60)
250m: 3:39.60
(46.50)
300m: 4:25.82
(46.22)
350m: 5:12.31
(46.49)
400m: 5:56.34
(44.03)
32 Laura Krušec 2008 Plavalni klub Olimpija 287 5:58.44 +1:13.55
50m: 40.56
100m: 1:26.63
(46.07)
150m: 2:10.13
(43.50)
200m: 2:57.10
(46.97)
250m: 3:41.10
(44.00)
300m: 4:27.08
(45.98)
350m: 5:14.29
(47.21)
400m: 5:58.44
(44.15)
33 Nastja Slanovec 2008 Plavalni klub Ilirija 282 6:00.19 +1:15.30
50m: 39.35
100m: 1:23.55
(44.20)
150m: 2:09.86
(46.31)
200m: 2:56.16
(46.30)
250m: 3:43.68
(47.52)
300m: 4:31.68
(48.00)
350m: 5:16.25
(44.57)
400m: 6:00.19
(43.94)
34 Mia Jovanović 2009 Športno društvo Plavalna akade 265 6:07.92 +1:23.03
50m: 40.72
100m: 1:25.95
(45.23)
150m: 2:13.10
(47.15)
200m: 3:00.96
(47.86)
250m: 3:49.01
(48.05)
300m: 4:36.40
(47.39)
350m: 5:23.92
(47.52)
400m: 6:07.92
(44.00)
Event official at: 23. 07. 2021 10:04:55
2021-07-23 12:17:34 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Heat results
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
Event 2, 400m Freestyle Women - A Final
SLO.SLO 4:23.88 Janja Šegel 2001  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Iza Bricelj 2008 Plavalni klub Olimpija 581 4:43.37
50m: 33.84
100m: 1:10.75
(36.91)
150m: 1:47.30
(36.55)
200m: 2:22.73
(35.43)
250m: 2:59.39
(36.66)
300m: 3:35.37
(35.98)
350m: 4:10.83
(35.46)
400m: 4:43.37
(32.54)
2 Zara Podržavnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 576 4:44.12 +0.75
50m: 33.83
100m: 1:10.68
(36.85)
150m: 1:47.35
(36.67)
200m: 2:22.96
(35.61)
250m: 2:59.58
(36.62)
300m: 3:35.54
(35.96)
350m: 4:10.99
(35.45)
400m: 4:44.12
(33.13)
3 Lorena Močiler 2008 Plavalni klub Ljubljana 492 4:59.51 +16.14
50m: 34.20
100m: 1:12.03
(37.83)
150m: 1:50.97
(38.94)
200m: 2:28.65
(37.68)
250m: 3:07.28
(38.63)
300m: 3:45.88
(38.60)
350m: 4:23.37
(37.49)
400m: 4:59.51
(36.14)
4 Isabela Strojanšek 2008 Plavalni klub Olimpija 482 5:01.50 +18.13
50m: 35.82
100m: 1:15.33
(39.51)
150m: 1:52.47
(37.14)
200m: 2:30.38
(37.91)
250m: 3:08.83
(38.45)
300m: 3:46.82
(37.99)
350m: 4:24.53
(37.71)
400m: 5:01.50
(36.97)
5 Lana Poje Mihelič 2008 Plavalni klub Ribnica 481 5:01.73 +18.36
50m: 34.56
100m: 1:12.89
(38.33)
150m: 1:50.96
(38.07)
200m: 2:29.41
(38.45)
250m: 3:07.95
(38.54)
300m: 3:46.81
(38.86)
350m: 4:24.60
(37.79)
400m: 5:01.73
(37.13)
6 Vita Trtnik 2008 Plavalni klub Ilirija 475 5:02.91 +19.54
50m: 35.47
100m: 1:14.36
(38.89)
150m: 1:53.28
(38.92)
200m: 2:31.49
(38.21)
250m: 3:09.89
(38.40)
300m: 3:48.73
(38.84)
350m: 4:26.28
(37.55)
400m: 5:02.91
(36.63)
7 Tara Gončin 2009 Športno društvo Riba 467 5:04.68 +21.31
50m: 34.68
100m: 1:13.65
(38.97)
150m: 1:52.96
(39.31)
200m: 2:32.45
(39.49)
250m: 3:11.16
(38.71)
300m: 3:49.82
(38.66)
350m: 4:28.11
(38.29)
400m: 5:04.68
(36.57)
8 Tjaša Lipoglavšek 2008 Plavalni klub Ilirija 446 5:09.43 +26.06
50m: 33.95
100m: 1:12.49
(38.54)
150m: 1:52.63
(40.14)
200m: 2:31.92
(39.29)
250m: 3:11.99
(40.07)
300m: 3:51.95
(39.96)
350m: 4:31.51
(39.56)
400m: 5:09.43
(37.92)
Event official at: 23. 07. 2021 17:25:16
Event 2, 400m Freestyle Women - B Final
SLO.SLO 4:23.88 Janja Šegel 2001  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ema Tereza Pulko 2008 Plavalni klub Triglav Kranj 501 4:57.68
50m: 34.10
100m: 1:11.69
(37.59)
150m: 1:50.30
(38.61)
200m: 2:28.30
(38.00)
250m: 3:06.57
(38.27)
300m: 3:43.87
(37.30)
350m: 4:21.51
(37.64)
400m: 4:57.68
(36.17)
2 Ina Sekne 2009 Plavalni klub Radovljica 482 5:01.41 +3.73
50m: 34.71
100m: 1:12.75
(38.04)
150m: 1:51.24
(38.49)
200m: 2:29.63
(38.39)
250m: 3:07.57
(37.94)
300m: 3:46.22
(38.65)
350m: 4:24.92
(38.70)
400m: 5:01.41
(36.49)
3 Ula Košeljnik 2008 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 454 5:07.48 +9.80
50m: 34.75
100m: 1:12.67
(37.92)
150m: 1:51.18
(38.51)
200m: 2:30.16
(38.98)
250m: 3:10.00
(39.84)
300m: 3:49.72
(39.72)
350m: 4:29.08
(39.36)
400m: 5:07.48
(38.40)
4 Tara Ðorđevič 2009 Plavalni klub Torpedo Ljubljana 447 5:09.24 +11.56
50m: 34.78
100m: 1:13.18
(38.40)
150m: 1:51.81
(38.63)
200m: 2:31.87
(40.06)
250m: 3:11.84
(39.97)
300m: 3:51.65
(39.81)
350m: 4:31.10
(39.45)
400m: 5:09.24
(38.14)
5 Lara Naglič 2009 Plavalni klub Triglav Kranj 446 5:09.27 +11.59
50m: 35.27
100m: 1:13.11
(37.84)
150m: 1:52.76
(39.65)
200m: 2:32.34
(39.58)
250m: 3:12.50
(40.16)
300m: 3:52.44
(39.94)
350m: 4:32.01
(39.57)
400m: 5:09.27
(37.26)
6 Zala Mojsilović Meznarič 2008 Športno društvo Plavalna akade 444 5:09.84 +12.16
50m: 34.38
100m: 1:12.94
(38.56)
150m: 1:52.81
(39.87)
200m: 2:32.46
(39.65)
250m: 3:12.76
(40.30)
300m: 3:52.72
(39.96)
350m: 4:32.60
(39.88)
400m: 5:09.84
(37.24)
7 Zoja Mele 2009 Plavalni klub Ljubljana 411 5:17.82 +20.14
50m: 35.08
100m: 1:13.81
(38.73)
150m: 1:53.85
(40.04)
200m: 2:34.56
(40.71)
250m: 3:16.01
(41.45)
300m: 3:57.14
(41.13)
350m: 4:38.12
(40.98)
400m: 5:17.82
(39.70)
8 Ula Krištofelc 2008 Plavalni klub Ljubljana 406 5:19.25 +21.57
50m: 36.21
100m: 1:15.87
(39.66)
150m: 1:56.77
(40.90)
200m: 2:38.27
(41.50)
250m: 3:19.21
(40.94)
300m: 4:00.29
(41.08)
350m: 4:40.09
(39.80)
400m: 5:19.25
(39.16)
Event official at: 23. 07. 2021 17:25:16
2021-07-23 20:16:54 Datahandling: WinGrodan 2.8 Licensed to: Slovenian Swimming Association
Document
Results
Moštveno in posamično DP za dečke in deklice 2021
Place: Bazen Kodeljevo Organizer:
Pool: 50m Competition Date: Jul 23, 2021 to Jul 25, 2021
Event 3, 200m Breaststroke Men - Heat
SLO.SLO 2:27.77 Lovro Knez 2002  (SLO) Maribor (SLO)
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Tilen Maček 2007 Plavalni klub Triglav Kranj 486 2:40.32 QA
50m: 36.05
100m: 1:16.22
(40.17)
150m: 1:58.15
(41.93)
200m: 2:40.32
(42.17)
2 Julijan Pevec 2008 Plavalni klub Neptun Celje 446 2:44.99 +4.67 QA
50m: 38.92
100m: 1:20.90
(41.98)
150m: 2:02.69
(41.79)
200m: 2:44.99
(42.30)
3 Val Benčič 2007 Plavalni klub Biser Piran - Nuoto  443 2:45.40 +5.08 QA
50m: 38.48
100m: 1:21.67
(43.19)
150m: 2:04.46
(42.79)
200m: 2:45.40
(40.94)
4 Matic Babnik 2007 Plavalni klub Ljubljana 410 2:49.68 +9.36 QA
50m: 36.93
100m: 1:20.73
(43.80)
150m: 2:05.90
(45.17)
200m: 2:49.68
(43.78)
5 Filip Bratina 2007 Plavalni klub Neptun Celje 404 2:50.60 +10.28 QA
50m: 38.99
100m: 1:22.05
(43.06)
150m: 2:06.66
(44.61)
200m: 2:50.60
(43.94)
6 Rok Vejnovič 2008 Plavalni klub Kamnik 398 2:51.45 +11.13 QA
50m: 39.95
100m: 1:24.24
(44.29)
150m: 2:08.51
(44.27)
200m: 2:51.45
(42.94)
7 Kevin Verbole 2007 Plavalni klub Fužinar Ravne na K 387 2:52.94 +12.62 QA
50m: 37.34
100m: 1:21.04
(43.70)
150m: 2:08.13
(47.09)
200m: 2:52.94
(44.81)
8 Nikola Tin Kocič 2007 Športno društvo Delfin 387 2:53.00 +12.68 QA
50m: 38.58
100m: 1:23.51
(44.93)
150m: 2:10.02
(46.51)
200m: 2:53.00
(42.98)
9 Vid Čujež 2008 Plavalni klub Neptun Celje 380 2:54.05 +13.73 QB
50m: 39.54
100m: 1:23.59
(44.05)
150m: 2:08.78
(45.19)
200m: 2:54.05
(45.27)
10 Nik Vučko 2008 Plavalni klub Ilirija 361 2:57.08 +16.76 QB
50m: 39.86
100m: 1:25.24
(45.38)
150m: 2:11.26
(46.02)
200m: 2:57.08
(45.82)
11 David Peček Danieli 2008 Plavalni klub Olimpija 352 2:58.59 +18.27 QB
50m: 41.76
100m: 1:27.64
(45.88)
150m: 2:14.40
(46.76)
200m: 2:58.59
(44.19)
12 Tim Kolenko 2008 Plavalni klub Ilirija 349 2:59.06 +18.74 QB
50m: 41.37
100m: 1:28.51
(47.14)
150m: 2:14.79
(46.28)
200m: 2:59.06
(44.27)
13 Uroš Bursač 2007 Plavalni klub Ljubljana 330 3:02.41 +22.09 QB
50m: 40.16
100m: 1:27.18
(47.02)
150m: 2:15.50
(48.32)
200m: 3:02.41
(46.91)
14 Gal Rogelj 2007 Športno društvo Riba 317 3:04.90 +24.58 QB
50m: 41.77
100m: 1:27.80
(46.03)
150m: 2:16.23
(48.43)
200m: 3:04.90
(48.67)
15 Črt Grohar 2008 Športno društvo Riba 308 3:06.64 +26.32 QB
50m: 42.31
100m: 1:29.52
(47.21)
150m: 2:18.82
(49.30)
200m: 3:06.64
(47.82)
16 Teo Starc 2008 Plavalni klub Ribnica 305 3:07.36 +27.04 QB
50m: 41.94
100m: 1:29.90
(47.96)
150m: 2:19.16
(49.26)
200m: 3:07.36
(48.20)
17 Janez Kunčič 2008 Plavalni klub Radovljica 300 3:08.23 +27.91
50m: 43.09
100m: 1:30.71
(47.62)
150m: 2:20.28
(49.57)
200m: 3:08.23
(47.95)
18 Jane Jelovšek 2007 Športno društvo Riba 294 3:09.67 +29.35
50m: 43.78
100m: 1:32.09
(48.31)
150m: 2:20.89
(48.80)